Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100508 Library:100236 in /home/u130526895/domains/tomelta.lt/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1508
Apie mus * Tomelta

Apie mus

Tomelta – neseniai į rinką įsiliejusi įmonė, pasiryžusi kryptingai siekti tikslų ir metalo apdirbimo sektoriuje užimti lyderio pozicijas. Įmonės pavadinimas parinktas neatsitiktinai, jis kilo nuo anglų kalbos žodžio „to melt“ (liet. tirpti). Metalo apdirbimas – mūsų stichija.

Mūsų komandą sudaro ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, kurie remdamiesi sukauptomis žiniomis ir įgūdžiais gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas. Savo konkurenciniu pranašumu laikome komandos vieningumą, turimas žinias bei įgūdžius. Komandos nariai turi atitinkamus išsilavinimus, gali pasigirti indėliu į mokslinius darbus ir tyrimus. Suprantame, kad šiuolaikinė rinka ir vartotojų poreikiai labai dinamiški, todėl neapsiribojame tik turimomis žiniomis ir nuolat tobulinamės, ieškome inovatyvių sprendimų.

Puoselėjame tokias vertybes:

  • lankstumas;
  • kokybė;
  • atsakomybė;
  • dėmesys klientui.

Dirbame kartu su Algimantu Striužu

Algimantas Striužas, gimęs 1947 metais Drąseikių kaime, 1971 metais baigė Kauno politechnikos institutą. Po to trejus metus buvo staklių gamybinio susivienijimo inžinieriumi technologu, paskui dar dešimtmetį – KPI MTS „Vibrotechnika“ moksliniu bendradarbiu.

Algimantas Striužas 1984 metais apgynė technikos mokslų daktaro (tuomet buvo vadinama technikos mokslų kandidato) disertaciją pavadinimu „Įtaisų vibraciniam detalių užpresavimui sukūrimas ir tyrimas“.

Nuo 1985 metų dešimtmetį dirbo Lietuvos tekstilės instituto sekretoriaus vedėju, grupės vedėju, taip pat vyriausiuoju mechaniku, paskui dar ketverius metus – AB „Sarteksas“ Mokslinio-techninio skyriaus vedėju.

Įgijęs itin daug profesinės patirties ir sukaupęs didelį žinių bagažą, 1999 metais Algimantas Striužas tapo Kauno Sargėnų vidurinės mokyklos direktoriaus pavaduotoju. Šias pareigas jis eina iki šiol. Tačiau tokios atsakingos pareigos Algimanto Striužo neatribojo ir nuo kitų veiklų, nes 2000 metais jis įsteigė įmonę „Algimanto Striužo firma“, kurios pagrindinė veikla – inovatyvių įrenginių kūrimas, projektavimas ir gamyba.

Šiandien „Algimanto Striužo firma“ gali pasigirti plačiu klientų ratu, kurie yra ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos. Įmonėje dirba dešimt kvalifikuotų specialistų.

Kalbant apie sritis, kuriose dirbo Algimantas Striužas, ir veiklas, kuriomis užsiėmė, tai sąrašas būtų išties įspūdingas: integralinių tenzo daviklių kūrimo sritis, pneumoakustinių triukšmo generatorių kūrimo sritis, medicinoje, kuriant analinio sfinkterio stimuliatorių, taip pat intrastemplinį kardiostimuliatorių. Maža to, Algimantas Striužas sukūrė vibroužpresavimo įtaisą kosminių giroskopų detalėms surinkti, taip pat dalyvavo kuriant kosminio laivo apsauginių plokščių testavimo įrenginį, vibracinį stendą kosmonautų kombinezonams testuoti ir dulkėtumui pašalinti.

Algimanto Striužo portfolio sudaro daugiau kaip 20 mokslinių darbų, 10 išradimų.

Comments are closed.