Metalo gaminiai

Kiemo vartai ir varteliai.

 

Kiemo vartai ir varteliai atlieka kelias funkcijas. Pirmiausia, tai apsauginė funkcija nuo pašalinių, antra – grožio ir reprezentavimo funkcija, nes kiemo varteliai ir vartai yra bene pirmas dalykas, kurį pamato Jūsų svečiai. Kad apsauginė ir estetinė funkcijos būtų atliekamos puikiai, vartai bei varteliai turi būti kokybiški, pagaminti specialistų. Siekdami visapusiško Jūsų patogumo ir komforto, siūlome kiemo vartus ir vartelius, kuriuos automatiškai vieno mygtuko paspaudimu atversite ir užversite, neišeidami iš namų ar neišlipdami iš automobilio.

Metalinės laiptų konstrukcijos.

 

Metalinės laiptų konstrukcijos yra namų eksterjero arba interjero akcentas, todėl juos pasirinkti reikia atsakingai, o jei gaminate unikalias laiptų konstrukcijas, pasirinkite šios srities specialistus, kurie garantuos kokybę ir ilgaamžiškumą. Mes siūlome metalines laiptų konstrukcijas, pasižyminčias tvirtumu, ilgaamžiškumu, atsparumu išorės poveikiui. Galime įgyvendinti tiek tradicinius, tiek ir originalius sprendimus.

Balkonų tvorelės.

 

Balkonų tvorelės yra apsauga nuo nelaimingų atsitikimų ir drauge namo ar buto eksterjero puošmena. Galime pasiūlyti išskirtinio dizaino ir puošybos elementų balkonų tvoreles, kurios trauks praeivių akis ir suteiks Jūsų būstui išskirtinumo.

Kiemo ir kitos tvoros.

 

Kiemo tvora saugo Jūsų asmeninę erdvę, atskiria ją nuo kitų. Žemesnė tvora daugiau orientuota į estetiką ir aplinkos papuošimą, aukštesnės tvoros garantuoja Jūsų saugumą ir privatumą. Mūsų tvorų pasirinkimo galimybės labai plačios, todėl kiekvienas rasite savo poreikius ir keliamus reikalavimus atitinkančią tvorą.

Armatūros gaminiai.

 

Gaminame armatūros karkasus poliams, rostverkams. Gaminame įdėtines detales bei armatūros lankstinius.

 

Įvairūs metalo gaminiai pagal jūsų individualų užsakymą

Pagaminsime bet kokį gaminį pagal jūsų pateiktą viziją.

Comments are closed.